Starkey Hearing Technologies یکی از معدود تولید کنندگان سمعک های آمریکایی است که در سال ۱۹۶۷ تاسیس و در Eden Prairie مینسوتا مستقر می باشد. با سابقه طولانی در نوآوری تکنولوژی سمعک، استارکی چندین تکنولوژی را برای اولین بار در میان برند های سمعک به بازار معرفی کرده است، که از این میان می توان به سمعک های درون کانال و سمعک نامرئی کاملاً قابل برنامه ریزی اشاره کرد. استارکی محصولات خود را با تحقیقاتی که توسط مرکز تحقیقات شنوایی استارکی در برکلی انجام می شود، توسعه می دهد. استارکی به دلیل کار خلاقانه خود جایزه نقره ادیسون (در سال ۲۰۱۶) برای سمعک سازگار با آیفون Halo دریافت کرده است. سمعک استارکی جوایز قبلی را برای محصولاتی مانند SoundLens ، AMP و Xino Tinnitus نیز دریافت کرده است.

 

بنیاد شنوایی استارکی از رسالت استارکی برای تغییر جهان از طریق فناوری شنوایی حمایت می کند. سمعک ها به طور رایگان در کشورهای در حال توسعه از جمله مالاوی ، موزامبیک ، مکزیک و ویتنام توزیع شده است. علاوه بر این ، استارکی از جانبازان آمریکایی جنگی که دچار کم شنوایی شده اند با ارائه وسایل کمک شنوایی و سمعک ها، پشتیبانی می کند.

 

 

حتما بخوانید: قیمت سمعک

 

 

معرفی سمعک Muse – سمعک های ساخته شده برای زندگی

 

 

سمعک Muse جدیدترین و به روز ترین نوآوری سمعک استارکی می باشد. سمعک های Muse برای محیط های شنوایی پیچیده طراحی شده اند و برای کاربران سمعک در محیط های نویزی صدایی با شفافیت و راحتی شنیداری بالافراهم می کنند. همچنین این سمعک منجر به بهبود گوش دادن موسیقی با کیفیت بالا، تشخیص صدا و بهبود صدا و یک تجربه صوتی با کیفیت بسیار عالی در هر شرایطی را برای کاربران سمعک فراهم می کند. سمعک های Muse با پشتیبانی از پلتفرم جدید پردازش خود با نام Synergy، پنج برابر قدرت پردازشی بیشتر نسبت به پلتفرم قبلی استارکی، قابلیت پردازش همزمان چندین صدا به طور همزمان، تجربه شنیداری غنی و بی نظیری را برای کاربران سمعک فراهم می کند.

 

 

قابلیت های سمعک Muse استارکی

 

 

تشخیص گفتار

 

 

برای پرداختن به چالشهای تشخیص گفتار، سمعک Muse ویژگی های Acuity Directionality و Speech Shift را ارائه می دهد، که هم برای شفافیت صدا و هم از صیانت از گفتار در مکان های چالش زا و پر سر و صدا استفاده می کند. با قابلیت اتصال بی سیم، سمعک های Muse از طریق اتصال به تلفن های هوشمند و دستگاه های الکترونیکی شخصی دیگر، دنیایی از دسترسی های متنوع را برای کاربران سمعک فراهم می کند.

 

اتصال بی سیم

 

از طریق اتصال بی سیم، Muse به کاربران اجازه می دهد تا موسیقی و رسانه ها صوتی دیگر را از سیستم های سرگرمی خانگی مستقیماً به سمعک هدایت کنند. با استفاده از لوازم جانبی SurfLink Mobile 2 و SurfLink ، سمعک Muse به کاربران این امکان را می دهد تا در صورت نیاز به تقویت صدای بیشتر، کاربران موبایل خود را به وسایل کمک شنوایی تبدیل کنند. در این ویژگی از میکروفون گوشی های موبایل برای جمع آوری صداها استفاده می شود و سپس این صدا تقویت شده و به سمعک Muse انتقال داده می شود.

 

حافظه موسیقی

سمعک های Muse که به منظور پیش بینی و سازگاری با صداهای جدید طراحی شده اند ، انتقال سریع در مناظر صوتی را فراهم می کنند و به تشخیص مغز از صداهای جدید کمک می کنند. عملکرد موسیقی Memory برای نوازندگان و دوستداران موسیقی طراحی شده است و این امکان را برای شما فراهم می کند تا یک تجربه شنوایی کیفیت بالا و خالص را تجربه کنید. فناوری راحتی صدا از صداها محافظت می کند و اعوجاج را هم برای صداهای ارام و هم با صدای بلند بین می برد.

 

وزوز گوش

 

برای کسانی که علائم وزوز گوش را تجربه می کنند ، Muse مجهز به Multiplex Tinnitus Technology است که یک برنامه درمانی برای تسکین علائم ناامید کننده و آزار دهنده وزوز گوش است. سمعک های Muse در سبک های استاندارد و قابل تنظیم زیر وجود دارد: سمعک های کاملاً داخل مجرا، داخل کانال ، داخل گوشی ، گیرنده در کانال و سمعک های پشت گوشی. مدل RIC سمعک Muse مجهز به telecoil است. همچنین Muse CROS برای کسانی که ناشنوائی یک طرفه دارند، در دسترس می باشد.

 

حتما بخوانید: درمان وزوز

 

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد انواع سمعک های استارکی، قیمت سمعک و … می توانید با کارشناسان سمعک پل رومی در ارتباط باشید.

 

 

مطالب پیشنهادی:

 

انواع سمعک