سمعک Audeo B-R فوناک جدیدترین و خلاقانه ترین سمعک شرکت سوئیسی Phonak می باشد. سمعک Audeo B-R به طور خودکار با هر نوع وسیله صوتی سازگار است و تجربه شنوایی بی نظیری را برای کاربران فراهم می کند.

 

سمعک Audeo B-R فوناک

 

در پاسخ به فیدبک های کاربران سمعک، شرکت فوناک سمعک Phonak Audeo B-R را به عنوان سمعک با قابلیت شارژ طراحی کرده است. سمعکهای قابل شارژ نیاز به تعویض باتری سمعک را از بین می برند و از صرف هزینه برای خرید باتری می کاهند، در عین حال کاربردی ساده و آسان دارند.

 

حتما بخوانید:

قیمت سمعک

راهنمای خرید سمعک

جدیدترین سمعک ها

 

به عنوان یک سمعک قابل شارژ، Audeo B-R با یک بار شارژ کامل، ۲۴ ساعت انرژی مورد نیاز سمعک را برای شنوایی ممتد در طول شبانه روز را فراهم می کند و آن را به طولانی ترین سمعک قابل شارژ از نظر تامین انرژی در بازار تبدیل کرده است. در صورتی که عجله داشته باشید و زمان زیادی برای شارژ کامل سمعک را نداشته باشید، با نیم ساعت شارژ سمعک می توانید به مدت ۶ ساعت از آن بی وقفه استفاده کنید. در حالت استریمی و انتقال بی سیم صدا از موبایل، این سمعک می تواند ۸۰ دقیقه شنوایی بی وقفه در حالت استریمی را برای کاربران فراهم کند. سمعک Audeo B-R این دستاورد را مدیون باتری لیتیوم یونی است که ۴۰ درصد انرژی بیشتر در مقایسه با سایر سمعک های قابل شارژ فراهم می کند.

 

شارژ سمعک Audeo B-R ، Phonak

برای شارژ سمعک Audeo B-R ، Phonak چندین گزینه شارژی مختلف را ارائه می دهد. یک بسته قدرت برای هفت بار شارژ کامل وجود دارد که مناسب کسانی است که در حال حرکت می باشند. جعبه شارژر معمولی با ۶ ساعت شارژ، ۲۴ ساعت انرژی مورد نیاز سمعک را فراهم می کند. جعبه شارژر بسیار محکم می باشد و برای محافظت از سمعک مناسب می باشند. علاوه بر این، این باکس به عنوان رطوبت گیر نیز عمل می کند و نم و رطوبت سمعک را می گیرد و منجر به افزایش طول عمر سمعک می شود. همچنین یک مینی شارژر نیز موجود می باشد که برای مسافرت و سفر گزینه خوبی می باشد.

 

سیستم عامل جدید Belong

 

Audeo B-R از سیستم عامل جدید Belong پشتیبانی می کند، که منجر به بهبود ۶۰ درصدی درک صحیح گفتار در محیط های پر سر و صدا، حتی با امکان تمرکز بر روی تک صدا می شود. در محیطهای ساکت تر، Audeo B-R منجر به بهبود ۱۰ درصدی در درک گفتار آرام در کاربران سمعک می شود. Audeo B-R مجهز به ویژگی هایی مانند AutoSense OS و SoundRecover است که هر دو تجربه شنوایی انعطاف پذیر و بی دردسر را به کاربران ارائه می دهند. پلتفرم AutoSense صدا را در محیط کاربر هر ۰.۴ ثانیه یک بار تجزیه و تحلیل می کند تا صدا برای شنوایی بهتر در زمان واقعی تنظیم و تعدیل کند.

 

Audeo B-R در چهار سطح تکنولوژی و در نه رنگ موجود می باشد. به عنوان سمعک رسیور در مجرا گیرنده یا RIC، Audeo B-R بر حسب اندازه مجرای افراد ساخته می شود. سمعک Audeo B-R برای درمان کم شنوایی های ملایم تا شدید طراحی شده است.

 

مطالب پیشنهادی:

 

انواع سمعک

 

خرید سمعک

 

تجویز سمعک در منزل

 

فروش اقساطی سمعک