خانه / دسته‌بندی نشده / موفقیت زیبا چه زمانی اتفاق میوفتد؟

موفقیت زیبا چه زمانی اتفاق میوفتد؟

موفقیت زیبا چه زمانی اتفاق میوفتد

” هر کس وظیفه یا الهام خاصی در زندگیش دارد که به هیچ وجه قابل چایگزین با نقش دیگران نیست . زندگی هرکس منحصربه فرد و خاص خود اوست .
وقتی از موفقیت حرف میزنیم یاد مقایسه خودمون نسبت به دیگر افراد میوفتیم سوالاتی ذهنمان را درگیر می کند

اول اینکه : ما نسبت به فرد موفق چه جایگاهی داریم؟

خلاقیتش چی بوده؟

چطور موفق شده ؟
چقدر تلاش کرده؟

چقدر هزینه داشته؟

چه کسانی دلیل موفقیتش شدن ؟

و………..
یادمون باشه

این چنین از خودمان سوال بپرسیم این سوالات به ترتیب تاثیر نوشته شده ولی اگه از پایین پرسیده  شود فرد در وهله ی اول خود را شکست خورده میببند.
زیرا افراد موفق ، حتی با توجه به تأثیرات مختلفی از قبیل ژنتیک ، خانواده ، سیاست ،اجتماع ،اقتصاد و  جغرافیایی زندگی ، می توانند بر شرایط پیروز شوند .
افتخار آفرینان با افکار متحورانه و نوآور خویش  ذهن خود می پرورانند و خالق شرایط برجسته زندگی  می شوند .

هنوز انتخاب با شماست و فرصت های زیادی باقی است . موفقیت را انتخاب کنید چون  که می خواهید راحت  و با افتخار زندگی کنید پس از هر لحظه و شرایطی  که شروع می کنید ، شرایط تازه ای خلق می کنید .

بزای اینکه استعداد و نبوغ منحصر به فردی در کسی وجود ندارد، بلکه این استعداد ها و ویژگی تنها از راه یک تلاش هدفمند و پشتکارو ایمانی  قوی است که شکوفا و رشد می یابند .

همه استعداد ها و فرصت ها در جلوی چشمان شما و در دسترس هستند؛ فقط باید چشم ها را شُست و بیداری کشید ، چون نگاه ما زندگی کردن می آموزد.

لینک کوتاه مطلب :

درباره سعید جنگ جوی

من سعید جنگ جوی هستم و برخلاف نامم صلح جو و صلح طلب هستم از آنجایی که مهندسی آی تی خوندم و از طرفی به روانشناسی علاقه دارم این دو علاقه به هم پیوسته و این سایت موفقیت رو بوجود آورده است. شاد و خندون باشید ;)

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

 

bigtheme