header (1)

اولین خواسته هر وبلاگ نویس یا سایت نویس ، داشتن بازدید کننده هست. درسته بازدید کننده یکی از فاکتورهای موفقیت هر وبلاگ یا وبسایتی هست ولی بازدید کننده ثابت خیلی مهمتر هست و گوگل به وب هایی که بازدید کننده های ثابت دارن ارزش بیشتری قائله ! می دونه که نوشته های شما بازدید کننده رو حداقل از چندروز به چندروز به وبتون میکشونه پس با خودش حساب میکنه این رفیق ما نوشته هاش به درد بخوره که بازدید کننده های ثابتی برای خودش داره !

ممکنه نوشته های شما خیلی خاص باشن و به درد بخور ! ولی نتونین در معرض دید قرار بدین … با سرویس خبرنامه ها شما می تونین از کاربرهاتون بخواین تا اگر از مطالبتون خوششون اومد و می خوان هروقت آپ کردین مطالب رو دریافت کنن بتونن ایمیلشون رو وارد کنن و در خبرنامه شما عضو شن که هروقت خواستین با یه کلیک به کاربران خبرنامه تون اطلاع بدین که  آپ کردین و بیان و آپتون رو ببینن و فشارشون بره بالا !! (از نوع مثبت !)

وب موفقیت از همین سرویس خبرنامه ها استفاده میکنه و از این سرویس به شخصه خیلی راضی هستم … بی دردسر و بدون گرفتن وقتم، موقع آپ کردن موفقیت ، با یه کلیک به ده ها هزار نفری که در خبرنامه ام عضو هستن اطلاع رسانی میکنم ! از وقتی هم که از این سرویس استفاده می کنم رتبه ام در الکسا و گوگل خیلی پیشرفت کرده… الان اگر چشمهای نورانی خودتون رو به زیر صفحه موفقیت مایل بفرمایید میبینید که یه نواری هست که از بازدید کننده میخواد در صورت تمایل ایمیلشو وارد کنه و اگر کسی ایمیلشو وارد کنه همون لحظه در خبرنامه وب موفقیت عضو خواهد شد و هروقت هم بخواد  می تونه از خبرنامه خارج شه ! پس حق و حقوق وبلاگ نویس و وبلاگ خوان رو رعایت میکنه …

این اولین سرویس حرفه ای خبرنامه در ایران هست….امکانات خیلی حرفه ای داره که شاید باورش براتون سخت باشه ولی می تونید امکانات و اطلاعات بیشتر رو در این باره در لینک زیر ببینید :

برای ورود به سایت خبرنامه ها اینجا کلیک نمایید.