خانه / خبری / شاهین نجفی مُرد !!
سرور و هاست رایگان

شاهین نجفی مُرد !!

 

 

شاهین نجفی از کجا اومد ؟! چی باعث شد کار به اینجا بکشه !؟ یه زمانی بود تازه میخواست بازار خودشو گرم کنه ! اومد یکم جفنگیات۱ (از اصطلاحات شخصی!!) خٌرد مردم داد ! دید جواب نمیده ! اومد از لحاظ روانی وارد مسائل اجتماعی و مشکلات روزمره مردم شد و از اینجا بود که کم کم مخ زنی رو شروع کرد !! عملیات روانی شروع شد و … 

و ما هم که ساده لوووووووح ! یه لحظه فکر نکردیم این آقایی که چندین سال پیش از ایران خارج شده چرا باید اینقد حس هموطن دوستانش گل کنه که بخواد از مشکلات هموطنهاش بخونه و اظهار همدردی کنه !
 شاهین نجفی شخصیت تازه به دوران رسیده ای داشت و میخواست ادای روشن فکر هارو در بیاره… و همین به ظاهر روشن فکر الان دست به دامن پلیس آلمان شده تا امنیتش رو تامین کنه ! وبا دستهای دراز شده از اسرائیل هم دست داده ! (البته این دست ها خیلی وقت پیش متصل شده بود ولی اخیرا حالت علنی پیدا کرده !!) 
 به هرحال … شاهین نجفی مُرد ! همون لحظه ای که استارت این کار رو زد مُرد …

۱.جفنگیات :به حرفهای نامربوط و چرت و پرت ( خذعبلات!) در منطقه شبستر گفته میشود !!
لینک کوتاه مطلب :

درباره سعید جنگ جوی

من سعید جنگ جوی هستم و برخلاف نامم صلح جو و صلح طلب هستم از آنجایی که مهندسی آی تی خوندم و از طرفی به روانشناسی علاقه دارم این دو علاقه به هم پیوسته و این سایت موفقیت رو بوجود آورده است. شاد و خندون باشید ;)

۱۰۰ دیدگاه

 1. بنظرم جزو خواننده هایی هست که به اعتراض حس تازه ای بخشیده . یک اعتراض مدرن

  اگر شعرهاش جفنگیات هست پس چجوری اینهمه طرفدار داره و همه جا صحبت ازش هست.

  قبل شاهین هم می تونم اسم ۱۰۰۰ خواننده رو بیارم که بدتر از این تو آهنگاشون فحش و حرف های سکسی بود پس چرا هیشکی حرفی ازشون نمی زنه؟!

  شاهین کسی هست که آنچه احساس می کند در اشعارش می نویسد و خود را موظف به سانسور نمی بیند

  دیدتون رو باز کنید
  پاسخ سعید جنگجوی : اگه با دید مثبت هم نگاه کنیم شخصی با این فکر باز که فرمودین با سیگار و شلوارک نمیاد جلوی رسانه !!! این توهین به طرفدارا محسوب میشه ! هیچ فرد روشن فکری رو تصور نمی کنم با این وضع تو ملا عام بیاد … تنها چیزی که دستگیرم میشه خودنمایی این فرد هست … و کمبودی که یه عمر داشته و الان میخواد کمبود رو جبران کنه ! کمبودی که هیچ وقت جبران نمیشه !

  • اگه با دید مثبت هم نگاه کنیم شخصی با این فکر باز که فرمودین با سیگار و شلوارک نمیاد جلوی رسانه !!! این توهین به طرفدارا محسوب میشه ! هیچ فرد روشن فکری رو تصور نمی کنم با این وضع تو ملا عام بیاد … تنها چیزی که دستگیرم میشه خودنمایی این فرد هست … و کمبودی که یه عمر داشته و الان میخواد کمبود رو جبران کنه ! کمبودی که هیچ وقت جبران نمیشه !

   • مسیح عربده کش با دستمال یزدی

    مریم واست هیچ شانسی نیست که به خونه برگردی

    مریم بیوه و مریم بی حق حضانت !

    مریم بی ارث و مریم بی حق شهادت !

    مریم تو بنده واسه چند تا دونه امضا !

    مریمی که خودکشی شده توی بازداشتگاه

    به نقش سیاهی لشگر تو فیلم راضی باش

    چشاتو ببند و فقط به فکر بازی باش

    خر شو از خودت دست بکش ! افول کن !

    ببند دهنتو ! شرایطو قبول کن !

   • حالا تو حرفات خزعبلاته یا شاهین! اصن برو یه دور اون چیزی رو که علیه شاهین نوشتیو بخون، تکست آهنگای شاهینم بخون، ببین چقد حرفات پوچ و متعصبانست و شاهین افق دیدش چقد بلنده.

    • چرا اسلام رو با حکومت اسلامی که الان وجود داره میسنجید، به خدا اشتباهه یا شایدم بهونه! در ضمن اگر کسانی مثل شاهین نجفی حکم ارتداد و اعدام نگیرند هر بی سر و پایی به خودش جرات میده به امامان مظلوم ما توهین کنه.

     • عزیز من حرفها و ترانه های شاهین رو توهین نمیدونم ولی حتما این معصومین و پیامبران و آخوندهها جا برای توهین گذاشتن که بهشون توهین میکنن.
      تا خوتون برای خودتون ارزش قائل نشید کس دیگه ای براتون ارزش و احترام نمیزاره

    • دمت گرم.
     گل گفتی داداش

  • والبته توهین کردنش به امامان ودین اسلام و……میخوره که هرچی احساس میکنه توی شعر هاش بگه

  • باید روشنفکر باشی تا بتونی شاهین رو درک کنی، چیزی ک هس حقیقت تلخه و آقای نجفی هم چیزی جز حقیقت نمیگه… عاقلان دانند.

 2. سلام داداشی دست شما درد نکنه

  انشاء الله که به این زودی مجازات میشه

  چوب خدا صدا نداره

  ولی خدا میخواد ببینه عرضه ی بندگانش چقدره

  قربانت علی

 3. بله منم با سعید موافقم و دوست عزیز مدارکی نشون می دن که شاهین یک شیطان پرست بوده و اگه آهنگ نقی شاهین رو گوش بدین می فهمین که یک توهین بوده و نه یک اعتراض . راستی سعید بهم سر بزن .

 4. قشنگ بودممنون

 5. این شخص قبل از خوندن این آهنگ جنجالی آهنگی هم داشتن که توش به ایرانیا و ولایت فقیه توهین کردن…حالا من موندم چرا اون موقع اینقدر توجه نکردیم؟! ولی درهرحال به گفته ی امام خمینی واجب القتله…حتی دیدم واسه کشتنش جایزه هم گذاشتن

 6. مرسی، فقط ای کاش در مورد آلبوم اخیرشم یه سری اطلاعات میدادین دوستان میفهمیدن با چه مارمولکی طرف هستن

  حال و روز اینم میبینیم به همین زودی ایشاالله!

 7. هر کس حق داره عقایدشو مطرح کنه! لازم نیست که حتما باب میل شما باشه!

  این سایت باید بی طرف قضاوت کنه حتی اگه با عقایدش جور نیست!
  پاسخ سعید جنگجوی : چطور اینا بی طرف قضاوت نمی کنن از ما انتظار داری بی طرف قضاوت کنیم ؟! وقتی به باورهامون و ایمانمون توهین میشه بی طرفانه قضاوت کنیم !! اتفاقا اگر بی طرفانه هم قضاوت کنیم باز این شخص محکومه …

 8. سلام دوست من

  می دونم کجاتون درد میکنه اما به نظر من و خیلی از مردم شاهین یه اسطورست بگوچرا؟

  خوب دلیلش بهت میگم شاهین قبلا خودت باید خبر داشته باشی یه اخوند بود درسته دلیل اینکه به یه ادمی به قول خودتون این چنینی تبدیل شد چیه ؟

  بازم بهت میگم

  شاهین تا وقتی در ایران زندگی میکرد چیزی به غیر از کتابهای مذهبی نخونده بود چیزی به غیر از مغزهای ۲۰۰۰سال پیش در مغزش وجود نداشت تا به چیزهای دیگه اعتراض کنه

  در کشور مسلمانی مثل ایران حق من که مسلمان نیستم چرا باید پایه چوبه دار باشه مگه در قرانتون ننوشتن هر کسی هر دینی رو که دلش خواست می تونه انتخاب کنه پس دلیل این همه پارس شما چیه؟

  اینطوری می نویسم که بهت بر بخوره شماها ادم نیستید یه مشت جنایتکارید که خودتونو پشت دین که خدا اینطوری میکنه و اونطوری میکنه قایم کردید و هر کسی هم که پی به راز شما ببره حکم چوبه اعدام یا حکم قتلشو میدید من اگه بخوام مسلمان نباشم چرا باید حکمم اعدام باشه اگه به قول خودتون اون قران اینونوشته پس مرگ بر اون بعد مرگ بر شما که اینچنین به خاطر کتابی که سلمان فارسی در زمان پیغمبرتون برای ادم کردن عربها نوشته بود مردم رو قتلو عام میکنید منم یه شاهینم نمی خواممممممممممم مسلمون باشم باید به کی بگم مرگ بر ادمای فاشیست کهنه پرست
  پاسخ سعید جنگجوی :

  کدوم دین اجازه میده به دین دیگه توهین کنید !؟ شما که میگین دین ندارید ! امام حسین (شاید براتون واژه غریبی باشه) فرمودند اگر دین ندارین حداقل آزادمرد باشین … این آزاد مردیه بیاین به یه کسی که مورد ارادت چند صد میلیون نفره توهین کنید !؟ چطور میتونید از منطق و … دم بزنید ؟! از قدیم گفتن توهین نشانه عجزه در مقابل طرف مقابل !!

  شما فرمودید پارس نکن ! ولی من هیچ وقت به یک انسان (حتی اگر تفاوت نظر داشته باشه ) این واژه رو استفاده نمیکنم !! خوشحال میشدم مرد و مردونه اهل بحث بودی و میومدی جلو شرافتمندانه بحث میکردیم ! آخرش هم اگه زیاد به خودت مطمئنی منو متقاعد میکردی ! وگرنه من تورو متقاعد میکردم !! (۱۰۰%) البته نوشته هات بویی از مرد بودن نمیده !

  شما فرمودید مسلمان نیستید ! من با شما حتی با این که دینمون یکی نیست احترام قائلم ! و این یعنی اسلام ! چوبه دار و فلان و فلان هم باید باشه ! همونطور که خیلی جاها هست ! اگه اینها نباشه شما با خیال راحت نمی تونید پشت کامپیوتر نشسته و این جفنگیات رو به بنده و امثال بنده بنویسید و باید ۲۴ساعته مواظب در و پنجرتون باشید !!!!

  به نکته جالبی اشاره فرمودید : سلمان فارسی !: اگه به گفته شما فرض کنیم که قرآن رو سلمان فارسی نوشته پس باید اقرار کنیم که سلمان یکی از نخبگان تکرار نشدنی و اعجوبه تاریخه !!! چرا که هم از علم نجوم، هم پزشکی ، هم ریاضیات و … سررشته داشته !!! این باور کردنیه به نظرت !؟ که یک فرد بتونه همچین کتابی بنویسه ؟! همچین کتابی که بعد از قرن ها گذشتن هر روز گفته هاش به روز تر بشه !؟

  یه سوال ! بزرگترین دانشمندی که بهش ارادت داری کیه !؟ اگه ممکنه برو کتابها و نوشته هاشو بخون !ببین کتاب ها اولیه(یا فصلهای اولیه) این دانشمند همیشه ابتدایی میشه و بی محتوا که کم کم پربارتر میشه !!! بیا به قرآن پرافتخار ما هم که بهش کم لطف هستیم نگاه کن! ببین کدوم شخص زمینی میتونه اینهارو بنویسه !؟ قرآنی که همه فصولش یک سطحه و پرباره، نمیتونی یک نقصی به این کتاب وارد کنی ! میدونی قرآن چقدر دشمن داره ؟! این دشمنا چرا نتونستن هیچ موردی واسه قرآن پیدا کنند ؟! تاحالا کیو دیدی یه کتاب بنویسه که نوشتن این کتاب ۲۳سال طول بکشه و مهمتر از این، این کتاب یک پارچه باشه و تحت تاثیر اتفاقات اون زمان قرار نگیره !!!! تحدی میدونی یعنی چی ؟! تحدی یعنی اینکه خدا تو کتابش از دشمناش دعوت میکنه به اینکه اگر میگویید قرآن از سوی خدا نیست یک سخنی مانند سخن قرآن بیارید ((اگر راست می گوید) سخنی مانند قرآن بیاورید: «فلیاتوا بحدیث مثله » (طور ۳۴) ). باز میگی قرآن کار یک شخصه !؟ تو هم از اونایی هستی که از دور به ماجرا نگاه میکنی و جو روشنفکری گرفتتت!! یکمی به ماجرا نزدیکتر بشیم ! منصفانه قضاوت کنیم…

  مارو کهنه پرست هم خطاب کردی !! کهنه پرستی افتخار ماست ! از حکیمی پرسیدند چه چیزیست که کهنه و قدیمی اش عزیز تر است !؟ پاسخ داد : دوست است که هرچه کهنه شود عزیز تر می شود…ما افتخارمان، دوست قدیمیمان هست … خدا … نمیدونم که لایق این دوستی هستم یا نه …

  • آقا سعید گل کاشتی
   نفست گرم داداشی

  • من یه دخترم، یکی که شاید از نظر آدمایی مثل شاهین نجفی ، جز دسته کسایی باشم که اسلام و اسلامی در حق من ظلم کرده، اما ادمایی مثل شاهین نجفی که دم از روشن فکری میزنن در حق من ظلم بزرگی کردن که از ۱۸ سالگی تا الان که ۲۸ سالمه داره تاوان کار نکرده شو پس میدم، تنها مرهم من خدا و کتابی بود که ارومم میکرد، کجای دنیا گفته شده که با یاد من آروم میشید! کجای دنیا گفته شده من به شما از رگ گردن نزدیکترم، کسی که وقتی دلم میگیره کنار خودم حسش میکنم اونم وقتی که تنهایی بیداد میکنه، سلمان فارسی یه آرایشگر رونده شده بیش نبود، اگه بزرگ بود چرا رونده شد، میگن سلمان به تمام ادیان واقف بود، حرفاش ترکیبی بودن از تورات و انجیل و زبور و … اونا حرف کی بود؟ حرف خدا! سلمان نمیتونست علی بسازه، سلمان نمیتونست حسین بسازه، سلمان فقط تونست خندق بسازه که مردم زیادی قتل و عام نشن! وگرنه نمیتونست! کسی که به خدای من توهین کنه به نفرین من مبتلا میشه، با اینکه خدای من کسیه که میگه کافران رو هم نفرین نکنید، به من بسپاریدشون!
   شمایی که ادعای متجدد بودن میکنید، برید به حال خودتون گریه کنید! خوب بودن به مسلمان بودن نیست! خوب بودن به اعتراض کردن نیست! همین ۴ روز پیش مرد بزرگی مرد! مردی که هیچی نداشت فقط خوب بود!
   شاهین نجفی اخوند بود؟ مرتد شد؟ من اخوندا رو هم قبول ندارم! اما مرتد شدن رو هم قبول نمیکنم! برید فکری به حال خودتون بکنید!

  • دردبدی دوا رو داریم هرچی بشه خدا رو داریم
   مااز کسی ترسی نداریم آخه امام رضا(ع)داریم
   بی حرمتی بی اعتقادی توهین به کی؟ امام هادی(ع)!!!
   حرف دهانشو نفهمید سربه تنش کرده زیادی
   بگوبه آوای جلی نفرین به دشمن علی(ع)

   لعنت برهرچی شاهین نجفی شیطان صفت ودوستدارانش

  • باید به این اقایی که با اسم شاهین نجفی نظر داده بگم خدا در قرآن گفته هر کسی هر دینی رو میخواد انتخاب کنه و هر فردی مسؤل اعمال خودشه اما آیا خدا اجازه داده به دین و اعتقادات و مقدسات ادیان دیگه هم توهین کنید ؟؟؟
   واقعا بخاطر داشتن چنین طرز تفکر و بی منطق بودنتون متأسفم براتون …

  • عزيزم برو كتاب ۲۳ سال علي دشتي رو بخون شايد كمي روشن شي البته شايد!!!!!!!!!!!!!!!!

  • داداش اینارو خودت نوشتی یا دادی واست تایپ کردن؟??
   این مطلبی ک گذاشتی کاملا رده.تو فقط نظر شخصیتو دادی

 9. آقا ناصر قیاسی کشته منطقتم پس در دید شما هر چی بیشتر طرفدار داشته باشه خوبه ؟؟؟همه پیامبران و معصومین ما البته اگه باورشون داشته باشین طرفداراشون بسیار کمتر از دشمنانشون بود آقا سعید خوشحالم که آگاهی دینینت آنقدی بود که اینطور با منطق جواب بدی . چرا دعوا و توهین ؟چیزی از قران بیارید که در حد ساخته بشری باشه و معجزه ای نداشته باشه منتظریم…..

  • در قسمتي از قرآن ميگه مرد حق داره زنشو بزنه و ميتونه ۴ تا زن بگيره وجيهه خانم اينها رو قبول داري يا اگه شوهرت به يه زن ديگه فكر كنه قلبشو از سينش در مياري؟؟///

   • فکر کنم یک بار هم قرآن نخوندی من هم تا وقتی نخونده بودم نمیدونستم وفکر میکردم این قسمت از دستورات خدا بی انصافی نسبت به زنهاست امااگه یکبار سوره نساء رو با معنیش بخونی میبینی بیشتر از اینکه به ۴تا زن گرفتن مردها توصیه بشه به نگرفتنشون توصیه شده و برای اون حق ها هم کلی شرط و شروط گذاشته آخرش توصیه کرده این کارو نکنن و این حق هم برای وقتی که مردی یا زنی گناه نکنه
    ویا اگه گفته شده مردی میتونه زنشو بزنه قبلش نوشته چطور زنی و بعدش نوشته که اگر تحمل کنید ومهربان باشید خدا هم جبران میکنه
    حالا بعضی ها سوء استفاده میکنن ربطی به قرآن نداره مثل شما که از آیه های قرآن سوءاستفاده میکنی و با سانسور میخوای حرفت روبه کرسی بنشونی

 10. الته اقا سعید خیلی جدی نگیرش این طرف هرکی ککه هست مشخصه از عصبانیت این حرفارو نوشته بدی کار اینجاست که ملت ما اسلام رو با حکومت اسلامی میسنجند وگرنه من مطمینم اگه همین شخص یه جا گیر بیفته که هیچ کس نتونه بدادش برسه دست بدامان خدا میشه و باو پناه میبره چون پناهی جز او نیست
  پاسخ سعید جنگجوی : ۱۰۰% – ممنون از نظرات خوبتون و ممنون که تنهام نذاشتین …

 11. شاهین نجفیها می میرند چون جهان صاحب دارد اگر قرار بود شیاطین بر عرصه حکومت داشته باشند تا کنون انسانی(اشرف مخلوقات) روی زمین وجود نداشت اما ما هستیم وبر زمین حکومت می کنیم (بندگان صالح خداوند روی زمین حکومت می کنند.)اما قرآن راهنما وهادی ماست که خود جوابی دندان شکن به ابلهان در خواب غفلت مانده واز همه جا رانده می دهد.به امید ظهور مولا وسرورمان صاحب وحاکم واقعی زمین وزمان به کوری چشم دشمنان.انشاا…

 12. آقا شاهین گفتی شاهین نجفی اسطوره است،آخه این چه جور اسطوره ایه که اسطوره بودن خودش و میبره زیر سوال تو آهنگش میگه سارینا بیا ببین داییت و دوباره گلی که کاشته امروز فقط یه خاره!من برخلاف تو فحش نمیدم چون بایداز دست و زبان مومن در امان بوداینه آموزه دینی من!اینجوری گفتم که بیشتر بهت بربخوره!برچسب جنایتکارم باید به اونایی زد که به بهانه آزادی،مردم دنیا رو انداختن به جون هم ککشونم نمیگزه هر روز صدنفر بخاطر نیت کثیف اینا زیرخاک میرن،کی به جونه مصرو…جنگ انداخت مسلمونا،یهودیای مومن یا…؟!درجهت منافع شخصی زندگی کردن ازطریق انداختن بذرنفاق آسونه خیلی آسون،اگه مسلمونا هم این کارا رو میکردن الان دیگه بهشون نمیگفتن جنایتکار!گفتی راز،رازه ما اینه هرقدر اعمال کثیف پشت پرده امثال شاهین رو بیشتر برملا میکنیم رابطه مون با خدابهتر میشه و معجزه هاش رو درهر ازلحظه زندگی با تمام وجود حس میکنیم اگر تو هم همچین حسی رو تجربه کرده بودی الان تفکراتت این نبود.چوبه دار هم همه جاهست حالا یه جامدرنش(صندلی الکتریکی) یه جا همون طناب داره!گفتی آزادیم درهردین باشیم بله چون خداوندمیفرمایدبااسلام حجت برشما تمام شد ولی آگر برحسب تقلید از گذشتگان در دینهای دیگر هستید و تمایلی به پذیرش اسلام ندارید درمذهب خود بمانید(نمیگه یه دینه منحرفی جدیددرست کنید و در اون دین بمونید)،چون همه مذاهب قبلی از سوی خداوند هستن و مورد قبول پروردگار.سوای همه تفکراتت،داری تند میری رفیق و پیش داوری میکنی میدونی چرا؟چون منی که این حرفارو میزنم ازسوراخ سمبه های مکاتب انحرافی خبردارم اما توچی؟شده یه باربی طرفانه و بدون غرض ورزی تسلیم سخن پروردگارت بشی یه صفحه قرآن بخونی ببینی خداچی داره بهت میگه؟حالا مطالعه و تحقیق پیشکش،که تازه اون موقع است که حق اظهارنظر پیدامیکنی.و بالاخره اینکه اگرشاهین واقعا شاهین بودتو قیدوبنداینجورمکاتب و افکار خودش رو محصور نمیکردو واقعا پرواز میکرد، چراکه آدماحق دارن آزادزندگی کنن حتی اگردینی نداشته باشن،آزاد زندگی کنن و اجازه بدن بقیه هم آزادباشن نه اینکه مذاهب دیگه رو به خاطر اعتقاداتشون ببندن به رگبارناسزا!!! واین مدلی عقایدخودشون رو تبلیغ کنن،آره برادرمن شاهین بودن اینه که آزادباشی واجازه بدی دیگران هم نفس بکشن درست مثل خودت…
  پاسخ سعید جنگجوی : پاسخ کامل و زیبایی دادین دوست خوبم…

 13. سلام و درود خدا بر سعید خان جنگجو

  خیلی ازت خوشم اومد.

  من تعجب میکنم این شاهین نجفی اینقدر احمقه و طرفداراش هم از اون بدتر. حرفای این که خودشو شاهین معرفی کرده اینقدر بی ارزش و سخیفه که حیفم میاد وقتمو تلف کنم و بهش جواب بدم. یکم انگری برد بازی کردن بیشتر ارزش داره.

  واقعا متاسفم که جوونهای مملکتوم اینقدر سطح فهم و شعورشون پایین اومده…

  فقط یه جمله: آقا شاهین، اگه بجای اینهمه وقت تلف کردن تو اینترنت یک صدم اون وقت رو میذاشتی و خدا و پیامبر رحمت رو میشناختی هیچوقت به خودت اجازه گستاخی نمی دادی.

  درپناه حق آقا سعید.

 14. شاهین تو کامنتش گفته :قرانتون ننوشتن هر کسی هر دینی رو که دلش خواست می تونه انتخاب کنه پس دلیل این همه پارس شما چیه؟

  ما و همینطور اقا سعید حرفی از دین تو نزدیم مسلمون بودن لیاقت میخواد ک تو نداری تو مسلمون نیستی نباش کسی به دینت کار نداره دلیل این همه توهینت به امام های معصوم چیه پس؟تو کجات درد میکنه؟

 15. گور بابای شاهین نجفی و سلمات رشدی و امثال آنها

 16. سلام اقا سعید

  اینا یك ادمای خول وضع ودیونه هستند كه دم از روشن فكری میزنن اگه اینا ادم بودند نمیرفتند اون ور اب كه همین دین شیطان پرستی رواج بدند یاد ایرانیا بدند چرا خودشون شیطان پرست نیستند به اون نظری كه نوشته اسمش شاهین نجفی و میگه شاهین قران نمیدونم كتاب دین اینا میخونده باید عرض كنم به این نكته اقا سعید اشاره نكردند من اشاره كنم در زمان امام حسینم شمر حافظ كل قران بود ولی سر امام حسین از تنش جدا كرد واقعا واسه یك ادمایی مثل تو شاهین نجفی متعصفم شما انقدر عقل ندارید كه به قدرت خدا پی ببرید همه دینا همه غیر مسلمونا مثل سنی و… خدا را حدقل قبول دارند شما انقدر مخ تونا شستند كه اونم قبول ندارید حالا میفهمم چرا امام زمان ظهور نمیكنه چون ادمای پستی مثل شما وجود داره حق شاهین هم عدامه عدام هم كمه باید زجر كش بشه هر دینی میخواهید داشته باشید به دیگران مربوط نیس ولی یك عده ای مثل ایشون (شاهین)غلط كرده اتقادات هزاران هزار مسلمانا به بازی بگیره روزن فكر با فهم واقعا كه نفهمی ارزش تایپ بحثم نداری

  خدایا خداوندا ظهور اقا امام زمان را هرچه زودتر نزدیك بفرما تا ما از شر این همه بی دینی این همه كثافت لجن كه دورمونا گرفته نجات پیدا كنیم یاحق
  پاسخ سعید جنگجوی : ممنون … به نکته جالبی اشاره فرمودید …

 17. هر کس بخواد دینشو عقایدشو نشانه های خدا و قران با گوش دادن این اهنگا ودیدن قیافه اون زشت که اصلا نه خوانندس نه رپر عوض کنه همون بهتر که عوض کنه….اصلا این جور ادما ارزش صحبت کردن ندارن

 18. فقط میتونم بگم مرده شورتو ببرم شاهین

  عقده ای

 19. سروده ها و خوانده ها ی شاهین نجفی جفنگیات نیست .شاید شما آنرا نمی فهمید. شاهین نمرده و نمی میرد حتا اگر تروریست های مذهبی خونش را بریزند چون مثل موج در جامعه جوان و فهمیده ما حرکت می کنه و سینه به سینه و در گوشی ها ی همراهشان حابجا می شه .تنش فعلی هم نه بخاطر موضوعاتی مثل شیطان ژرستی یا توهین به امام نقی که از باب ناراحتی بعضی از تندرو های سیاسی است که امثال شما را بازیچه دستشان کرده اندچون اتفاقن شاهین نجفی در مصاحبه اش گفته نه قصد توهین به قرآن و نه شخصیت امامان شیعه را داشته اما از آثار قبلی اش که به بدان روزگار تاخته امروز به بت های فکری که سالوسان ودغلکاران سیاسی با تکیه بر آنها خلق را می فریبند و بیشتر حکومت می کنند حمله می کند.شاهین اینبار به ریشه زده به ریشه جهل و ناآگاهی!دردتان آمد؟تبرداررا بکشید!
  پاسخ سعید جنگجوی : چرت نگو داداش من ! اگه یه بار وقت بذاری و لوگوی آهنگ توهین آمیز شاهین نجفی رو نگاه کنی باز هم میگی توهین نبوده !؟؟

  باور کنید دیگه حال جواب دادن به این همه حرف های بی حساب و بی منطق ندارم …

  • خداروشکر که نمیفهمیم والا الان توی اون موج غرق شده بودیم آخه شنا در حد استخر بلدم توی امواج غرق میشم!!!نخند راست میگم
   حالا سینه به سینه یا همراه به همراه؟؟؟!!!

  • شعرای شاهین لیاقت میخاد حتی شنیدنش…شعراشو نمیفهمن دادن دم چرت و پرت و توهین

 20. سلام . خوبین مشا

  این اقا در ابتدا با خواندن اهنگهایی در مورد شخصیت های نظام به خصوصو اونایی که زیرابی میرفتن دل بعضیا رو شاد کرد.

  ولی طولی نکشید که به بیراهه دور رفت

  خدا لعنت کنه کسی رو که بخواد با اعتقادادمون بازی کنه.

  نفرین بر او

 21. من که توهینی تو این شعر ندیدم والا!!!!!!!
  پاسخ سعید جنگجوی : سرشاره از توهین ، لوگوی آهنگ هم که یه توهین واضح هست …

  از قدیم گفتن کسی رو که خوابیده میشه از خواب بیدارش کرد ولی کسی که خودشو به خواب زده محاله بتونی بیدارش کنی !!!

 22. خیلی بد شرمنده ی اقا شدیم

  كی میخوایم جبران كنیم

  اقا شاهین شما هم خودتون نیستین

  شماها عروسكین عروسكای خیمه شب بازی كه به هر قیمتی شده حتی به قیمت فروختن جسم وروح خودتون میخواین به خواسته های شرورانه ی یه عده جامه ی عمل بپوشونید

  كاش زمانی كه به خودتون میاین دیر نشده باشه كاش…

 23. آقا شاهین نجفی چی فکر کردی با لفظ قلم صحبت کردن هیچی درست نمیشه!!!

  گفتیم بجای بد و بیراه برو یکم مطالعه کن، نگفتیم یه سری کلمه های قلمبه سلمبه از این ور اون ور جور کن بجای جواب کامنتایی که بی پاسخ گذاشتی! تحویل بده! بایدم این کارو بکنی چون مقابل دلایل منطقی جوابی نداری بدی.

  بذار خیالت رو راحت کنم، ما میدونیم تو هم خوب میدونی جریان از چه قراره!

  پس باش تا صبح سپیدت بدمد…

 24. حتی انتقاد از دین و ائمه هم لیاقت میخواد هم جایگاه . ببین بی عرضگی و بی تفاوتی من شیعه به کجا رسیده که در کشور مهد شیعه ، یه شیعه زاده از یه الدنگ ملحد مرتد طرفداری می کنه و خودشو در خط و زیر قبای شیطانی اون پنهون می کنه . حق باشماست . ما منتظران امام غایب ، مثال همون نامه نویسندگان کوفی به امام حسین هستیم که در مقاتله در صف دشمن ایستادند . و این چنین شده که تو و امثال تو ادعاهای این چنینی دارید .

  من شیعه نشستم و با اندک دانسته هایم در مورد امکان وجود یا عدم وجود امامی با این مدت زمان طولانی عمر صحبت می کنم و اطرافیانم را به شبهه می اندازم در حالی که اون یهودی صهیونیست ، ایمان صددرصد به وجود و امکان ظهور امام موعود مسلمونا داره و سالهاست که مبارزشو علیه اون آغاز کرده پس در این صورت اون یهودی از من وتو شیعه مسلمانتر است .

  یه مقام بلند پایه امنیتی سازمان موساد که بدلیل اختلاس مالی از کار برکنار شده بود در کتاب خاطراتش که هرگز اجازه انتشار نیافت می نویسد در سال ۲۰۰۱ میلادی مبلغ چهل میلیارد دلار خرج ایجاد تحریف و شیوه عزاداری اباعبداله الحسین شد و نتیجه اش رو در سالهای اخیر تو همه شهرای ایران می بینیم . سال گذشته که در خیابانهای تهران “حسین پارتی ” بود نه عزاداری برای اهل بیت . و باز میگم اون یهودی صهیونیست از تو شیعه تر و مسلمانتر است که حداقل به وجود و نقش اهلبیت و ائمه و امام موعود ایمان دارد اما تو چه …..

  آنقدر سخیفی ، آنقدر کوته فکری که متوجه نمی شی عروسک خیمه شب بازی مثل شاهین نجفی فقط و فقط بخاطر اینکه نامی در دنیای موسیقی داشته باشد اقدام به چنین عمل موهنی نموده و آنقدر سطحی ست که فکر نمی کند با این کار توهینی به کسی نموده باشد .

  و تو ، ای طرفدار شاهین نجفی ، بهتره کمی در خودت و خانواده ات دقیق تر شوی .ممکنه متوجه منظورم نشده باشی . ببین ، هر کسی نمی تونست دستور قتل حسین (ع) رو صادر کنه و زنا زاده ای مثل عبید ا… پسر مرجانه تونست این کارو بکنه . تو هم بهتره یه آزمایش دی ان ای خانوادگی بگیری تا مطمئن تر شوی .

 25. شعور دینی نداره این بنده بی چیز ولی یه شعور بی شعوری پیدا کرده اونم هرزه گویی هست خدالعنتش کنه که عقل نداره که بخاطر امام نقی (علیه السلام)همه بخاطرش میخوان بیان نابودش کنن ولی کاش به دور رو بر خودش نگاه کنه چند نفر واسش جان میدن و واقعا ازش دفاع میکنن نه زبانی واقعا دفاع میکنن حالا اگه کسی هم دفاع میکنه همه زیر نظر خداهستن البته اگه خدا رو قبول داشته باشه این بی دین.

  یاعلی/صلوات

 26. واقعا نمیدونم باید چی بگم

  یعنی خوب بودن اینقدر سخته؟؟؟

  نمیدونم چرا ادم ها این جوری شدند

  خداوند بنده هاش را خیلی دوست داره و هرچی که گفته هر کاری که کرده واسه بنده هاشه اونوقت ادمای قدر نشناسی مثل اینا میاند به اسلام توهین میکنند؟؟؟

  اصلا اقا شما اسلام را قبول نداری چیکار داره به دیگران چرا با حرفای چرندتون میخواید مخ شستشو بدید توروخدا اهنگ را بشینید دقیق گوش بدید تمام حرف ها چرته

  اصلا خداوند در قران کی گفته شما میتونید هر دینی که بخوایند داشته باشید؟؟؟

  اصلا شما واستون حرف خدا مهمه که هی میاید این سخنان را واسه بقیه میگید؟؟؟

  جوری صحبت میکنند که انگار چون خدا این حرف را در قران گفته اینا وارد یه دینه دیگه شدند نه برادر من شما یه دینی میخواید که ازاد ازاد هر کاری میخواید بکنید اما اسلام اینطوری نیست اسلام هرچیزی گفته برای خود انسان ها خوب بو مفیده اصلا ادم باید درک و شعورش خیلی بالا باشه که بتونه دین اسلام را درک کنه

  شما هم هرچی دلتون میخواد با شعرهاتون بگید ما مسلمونا گوشمون از این حرفا پره همه میخواند دین ما را خراب کنند با حرفای چرتشون کیه که گوش بده

  از شما هم ممنونم اقای سعید جنگجو ولی مسلمان ها بیدی نیستند که با این باد ها بلرزند

 27. ممنون از نظرات کوبنده و خوبتون دوستان …

  یکی از دوستام یک اهنگ رپ در وبلاگ خودش قرار داده که در مورد (بر علیه) شاهین نجفی خونده شده … لطفا نظر خودتون رو در مورد اون آهنگ بنویسید …

  لینک :

  http://magar-mouod.mihanblog.com/post/195

 28. آقا شاهین تا کی میخای بی غیرت باشی

  آخه باید چطوری میخوند تا شما میگفتین که توهین کرده به نظرتون توهین های بدتر از این هم وجود داره که استفاده کنه

  فقط نمیدونم چرا اینقدر الکی از این لعنتی حمایت میکنین

  فقط میتونم از آقا سعید تشکر کنم …

 29. سعید جان ایول خیییییییییییییلی خوب نوشتی دست گلت درد نکنه …

  برا ی این فرد کوتاه فکرم خیلی متاسفم خدا به دادش برسه فقط همین میشه بهش گفت .بازم ممنون

 30. اقا سعید شما که خودتون تو جواباتون دارین توهین میکنین اگرم میخواید حکم ارتداد بدید بربد به اونایی حکم بدید که میلییاردی اختلاس میکنه و راحت با حمایت بعضی ها هر کاری میخواد انجام میده غیرتونم برای کسایی که شب سر گشنه رو بالین مبزارن بزارین

  • نه عزیز من کی باشم که بخوام به کسی حکم صادر کنم !!
   من فقط نظرمو گفتم، شما هم اگر پاسخ قانع کننده ای در این مورد دارین بفرمایید و مسئله رو به مسائل بی ربط ربط ندید !

  • اشتباه رو با اشتباه مقایسه نکنیم تا اینکه بخواهیم یه اشتباهی رو با یه اشتباه دیگه توجیه کنیم
   اونی که حق مردم رو بالا میکشه باید مجازات بشه و همینطور اونی که به اعتقادات مردمی توهین می کنه و به قول بعضی ها اعتراض می کنه ولی غافل از اینکه این اعتراض نیست و یه جوری عداوت و دشمنی و خوش خدمتی به دشمنه

 31. من به جای شما بودم اصلا جواب کامنتشو نمی دادم از اونجایی که جواب ابلهان خاموشیست

 32. فقط همینو بگم خدا لعنتش کنه

 33. سلام.من قصد بی احترامی ندارم.هر کس عقیده ایی داره.من شاهین نجفی رو قبول دارم شاید ادم جوگیری باشه اما هرچی باشه از بدبختی و عقب افتادگی ایران حرف میزنی بدبختی که تا اخر عمر گریبان گیر مردم…

 34. عجب!!!
  جالبه
  ولی به نظر من عیسی و موسی هر کدوم به دین خودشون!! هرکی هر اعتقاد و مذهبی داره برای خودش نگه داره هیچ جا پافشاری نکنه که دین من مذهب من اعتقاد من از همه درست تره!! کسی هم حق نداره به فکر اندیشه اعتقد دیگری بی احترامی کنه
  به نظر من همه دین ها خوب هستن همه دین ها برای درس دادن به ادم ها برای اینکه راه درستو نشون ادما بدن به وجود اومدن دین و مذهب لازمه روح و تجلی خاطر ما انسانهاست
  اما این دلیلی بر این نمیشه که دین ها بدون مشکلا و کاملا درست هستن نه اینطور نیست البته برای این دوره و زمونه همه یه کمو کسری دارن
  اما دین اسلام شاید خیلی نسبت به بقیه کمتر اونم بخاطر اینه که قدمتش کمتره و نسبت به بقیه مدرن تره و یک کلاس از بقیه بالاتره اما باز میگم دلیل بر برتری اون نیست
  نخوانده و ندیده تصمیم نگیریم انجیل و تورات هم یه نگاهی بکنیم یادمون باشه همه یه روزی زردتشتی بودیم ( اجدادمون)!! حتی در بربر دین اسلام هم پا فشاری کردن و قبول نمیکردن دین خودشون رو قبول داشتن
  شاید اگه یه امریکایی هم توی ایران به دنیا میومد و بزرگ میشد بهش میگفتن مسلمان و قبولش داشتیم
  اما در کل همه این کتاب ها و دین ها رو یه چیز تاکید میکنه انسان بودن مخلوق برتر زمینی!!
  خدا همیشه با ماست خدا یعنی وجدان خدا یعنی عشق خدا یعنی پاکی صداقت
  مهر محبت و…. همه اینا میشه انسان که خدا اونو تکمیل میکنه
  دوستان برای افکار و اندیشه های همدیگه احترام قائل شید تا در مقابل همون عکس العمل رو ببینید
  زنده باد انسانیت

  • آخه تو اگه اینقدر خدارو قبول داری چطور دینی رو که فرستاده وگفته این دین رو کامل کردم
   (در خطبه غدیر)رو توناقص میدونی !!!!!!؟؟؟
   یک جای کارت لنگ میزنه نمیشه هم با شیر گوشت آهو خورد هم با کفتار آشغال روده کثافت

 35. نظرات زیادی واسه این پست هست. منم نظر خودمو دارم. من نه چپم نه راست. نه طرفدار شاهین نه طرفدار مداحایی که به جای مداحی اهل بیت….
  من معمولی م و معمولی فکر میکنم.
  ریشه اصلی همه ی این مشکلات همه این اختلاف نظراتی که برای این پست بود یکیه.اون آقایی که به عنوان شاهین نجفی نظر داده یا شما-سعید خان-که منطقی هم جواب دادین هردوی شما دلیل این همه تفاوت نظرتون بسته بودن فضای کشوره. نبود آزادی بیان و سوءاستفاده از شرع و اسلام.
  من از شاهین نجفی خوشم نمیاد البته آهنگ حرف زن شاهین رو خیلی دوست داشتم اما من با همه معمولی بودنم به رعایت ادب و نگه داشتن حرمت هنر خیلی معتقدم. من بجای شاهین یاس رو یه اسطوره میدونم.انتقاد میکنه،اما درست. الفاظی که شاهین بکار میبره در شان موسیقی نیست.
  اما چرا شاهین که یه مذهبی به تمام معنا بود اینطوری شد؟ چرا اینقدر اسلام گریزی بوجود اومده؟
  بجای توپیدن به هموطناتون بجای آه و نفرین بیاین ریشه ها رو پیدا کنیم. ریشه مشکلات ما از خارج کشور نیست. آمریکا و انگلیس و اسراییل نیست. به خدا اونا نیستن. مشکل ماییم. مشکل قوانین سخت اجتماعی ماست. مشکل نبود آزادیه. -آزادی لخت گشتن نیست آزادی س ک س نیست آزادی یعنی من بتونم با خیال راحت از خونه بیام بیرون بدون ترس از گشت ارشاد. چرا اگه نامزدم تو خیابون دست منو بگیره باید ثابت کنم نامزدمه و خانواده ها در جریان اند و …اما اگه مامور مرد گشت ارشاد دست منو بگیره و به زور بندازه تو ون و ببره اونجا که عرب نی انداخت گناه نداره؟ب من محرمه؟-
  تا حالا فکر کردین چرا تو دوره پهلوی فساد کمتر بود؟چون آزاد بودیم. موسی به دین خودش عیسی به دین خودش.
  تا حالا دقت کردین زیر پوست این کشور اسلامی چقدر فساد هست؟روابط نامشروع هست؟
  مدارس تفکیکن دانشگاه ها تفکیک میشن اما هیچی درست نمیشه آمار ایدز بالاتر و بالاتر میرهوچادی هایی که حرومزاده حاملن.مطلقه هایی که خیانت دیدن….
  درد ما ایناست. درد ما اینه که مسئولین محترم بجای ریشه کن کردن تورم کمر شکن میان و میگن درمقابل گرونی آخ هم نگین.
  من مسلمونم اما دوستایی رو میشناسم که مخفیانه دین خودشونو دارن. یه دین الهی نه شیطانی اما از مجازات میترسن.
  لا اکراه فی الدین،این حرف خداست. اگه یه مسیحی مسلمون بشه ما اونو بالای سرمون میذاریم اما اگه یه مسلمون مسیحی بشه و با هزار روش ثابت کنه که حالا به خدا نزدیکتر شده که الان ایمانش قوی تر شده مهم نیست.حکم اون اعدامه.
  من مسلمونم اما در درجه اول ایرانی م. دلم برای هویتم میسوزه.
  تا حالا به پشت سرتون نگاه کردین؟چی بودیم و چی شدیم؟
  ب جای جلوی هم وایستادن بیاین کنار هم وایسیم. پرده های سیاه حق به جانبی رو از جلوی چشممون برداریم و گاهی هم از زاویه دید دیگری مخالف نگاه کنیم.
  خیلی نوشتم. امیدوارم نظرمو بذارین.

  • اولا; اگه فضای کشور بسته است شما چطور این حرفها رومیزنی …از بس توی گوشتون خوندن ایران سانسور زیاده مردم نمیتونن حرف بزنن

   دوما ;من با نامزدم توی خیابون راه رفتیم دست همم گرفتیم کسی به ما کار نداشت شما مطمئنی با نامزدت بودی؟؟؟

   سوما ;وقتی یک جای کارت مشکل داره میترسی بری توی ون اون نمتونه با فوت کردن تورو ببره

   چهارما ;این مذهبی بودنش هم فیلمش بوده تا امثال شما مثلامعمولی ها گول بخورین

   پنجما ;شما باید هم سن مادر مادر بزرگ من باشی که دوره پهلوی رو یادت بیاد.حالا اون زمان فساد زیادتر بود یا قبلش دوره قاجار که آزادی از الان هم کمتر بوده؟ درضمن حساب کتاب جمعیت اون موقع تا الان رو هم داشته باشی بد نیست!

   ششم; مقصر دردت خودتی که اگه زن بد حجاب نباشه مرد سست ایمان هم وسوسه نمیشه ایدز نمیگیره حرومزاده ای به دنیا نمیاد کسی خیانت نمیبینه

   هفتم ;کی گرونی نبوده ؟کجا دنیاگرونی نیست ؟

   هشتم ; اگرلا اکراه فی الدین حرف خداست دین برگزیذه وکامل اسلامه هم حرف خداست (روزعید غدیر) چطور یکی با زیر پاگذاشتن حرف خدا بیشتربهش نزدیک
   میشه ؟؟؟؟

   نهم ; من مسلمان ایرانیم وهردوشو با هم میخوام
   دهم ; من ازگذشته وحالم راضیم شما نگاه کن که چی بودی الان چی شدی

   ودر آخر ماهمه کنار همیم شماید که خودتونو جدا کردید و میخواید مارو هم با خودتون همراه کنید.وشما چرا از زاویه ما نگاه نمیکنیددر هر حال اینجا کشور اسلامیه وما قبولش داریم شما که مخالفید ولی اینجایید از زاویه ما نگاه کنید.
   البته اینهارو برای شما ننوشتم که به اسم معمولی بودن میاید کسایی رو که واقعا معمولین با پیش کشیدن مشکلات اقتصادی یا فساد (که کجای دنیا نیست )یاباقول آزادی ورسیدن به لذت های دنیایی گول میزنید تا آمارتون بره بالااینو برای اونا نوشتم

 36. دختر ایرانی خیلی خوب حرف میزنین اما یکم ازبعضی چیزا اگهی کمی دارین اینکه لا اکراه فی الدین این نیست که هرکی هرچه دلش میخواد باشه اون ایه به فبل مسلمونی دلالت داره یعنی هرکس میتونه انتخاب کنه که مسلمون باشه یه نه اما بعد مسلمانی باید اصولشو رعایت کنه نه اینکه هر وقت هوس کنه برگرده و هر چی دلش خواست بگه ….شما راجع به مشکلات خیلی خوب و حقیقتو گفتین اما اینا دلیل نمیشه همه از خدا ببرن وبه مقدسات توهین کنن وتقصیر ها رو به گردن یکی دیگه بندازن
  وقتی خدا گفته دین کامل من اسلامه دیگه مسیحی شدن هیچ امتیازی نداره که قبولش کنن در یک کشور اسلامی .ما باید با اصول مذهبی با هم ارتباط داشته باشیم نه با اقتصاد کشور .اگه قرار بود هرکس اعتقاد خودشو داشته باشه دیگر عدالت معنایی نداشت .منطق این نیست که همه حرف همو تائید کنن اینه که با اصول جامعه واسلام و عقل سازگاری داشته باشه …شاهین نجفی به همه توهین کرده که اینو نمیشه هیچ جوری نادیده گرفت….

 37. مشکل همینه که ما ایرانو کردیم کشور اسلامی. چرا دین آزاد نباشه؟ مگه به کسی ربطی داره که من مسیحی م یا مسلمون زرتشتی یا کلیمی؟من ایرانی م وباید حقوق برابری هم داشته باشم.اما ما به اقلیت های مذهبی مثل ادمای بی دین نگاه میکنیم.برای اینکه به درجه های بالا توی کشور برسی مهم تر از تواناییت دینته.
  من نگفتم بخاطر مشکلاتی که توی جامعه هست بیایم بی دین و مذهب بشیم و خدا رو فراموش کنیم گفتم مشکلاتی که جامعه داره قوانین سخت فضای بسته باعث شده دین گریزی بوجود بیاد.
  درضمن با این که خودم باور دارم اسلام کامل ترین دینه اما بهترین دین برای هرکس اونیه که اونو به خدا نزدیک تر کنه.
  مادر ترزا مسلمون نبود اما ازهرچی آخوند بهتر بود.

  • اینجا کشور اسلامیه وادیان دیگه هم آزاده ماکه اونا رو بیدین نمیدونیم ولی شما ….!؟!؟؟!!!
   در ضمن خوب یا بد بودن ربطی به شغل ,حرفه ,اسم نداره خوب بودن اکتسابیه !کی گفته همه آخوندا خوبن ?کی گفه همه غیر مسلمونا بدن?

 38. شاهین نجفی را دوست دارم. هیچ هنرمندی نمی میرد.
  جدایی نادر از سیمین فوق العاده زیباست.سخن گفتن از آثار هنریِ والا هیچ گاه تمام نمی شود. خلاقیت و زیبایی در ترسیم مسائل اجتماعی مهم ترین ویژگی فیلم است. شهاب حسینی ، حاتمی و… عالی بازی کردند.
  نظرات شما را نمی پسندم.

 39. لااكراه في الدين:هيچ اجباري در دين نيست درست…..اما=قدتبين الرشد من الغي:راه هدايت وضلالت بر همه كس روشن گرديده!!
  ديني كه وارد قلب نشده باشه كه دين نيست…آره هيچ اجباري توي دين نيست چون دين يه چيز قلبيه وقتي تو قلبت نيست پس قبولش نداري….اما بايدبشناسي داري چيكارميكني.
  مشكل مااينه كه نمي فهميم داريم چه كاري وواسه كي انجام ميديم.من چادرسرميكنم اما نه بخاطر اون بالاييها بخاطر خداي خودم….اون دنيا خدا ميگه:نميدونستي؟چرانرفتي دنبالش ؟همه اينايي كه از دين وبي ديني دم ميزنن شده تا حالا درمورددين تحقيق كنن بخدا نه!اگه اين كارو بكنن….اگه به كنه دين پي ببرن هرگز اينجوري حرف نميزنن….وقتي يك خانم اروپايي درمورداسلام تحقيق ميكنه وميگه:من كامل تر وزيباتر ازاين دين نيافتم واين توفيق اجباريه مسلموناست….نبايد بخودمون بيايم كه ما واسه دينمون چيكار كرديم وچرا تا حالا از خودمون نپرسيديم:كه چراغافل از احوال دل خويشتنم؟از كجا آمده ام آمدنم بهر چه بود؟……مولانا يك سني بود وميگفت:از علي آموز اخلاص عمل….اونوقت انقدر ما بي تدبير شديم كه حتي به خودمون اجازه ميديم به تقي نقي شاهين گوش بديم؟فطرت انساني چي ميگه؟آدم به پسرخاله ي خودش توهين نميكنه….اماماشدن دستمال دستمون؟
  يعني انقد كوردل شديم كه فقط ظواهروميبينيم ويادمون رفته رسالت انسانيمون؟
  بقول استاد عزيزم:توهواپيمايي داره سقوط ميكنه
  خداوكيلي چيكار ميكني؟غيراز اينه تموم ائمه ي اطهار ومياري پايين؟
  واسه هركاري دست به دامان خدا ميشي الان اعتراضت اينه چرا اسلام….؟
  واقعا اين كوته فكريه مزخرف وبه اسم روشن فكري نميخواي بذاري كنار….؟ديگه شورشودر آورديم.خدا مارو قبيله ي سلمان خطاب كرد
  يعني روي وفاداري وغيرت ماهم حساب كرد
  خالاياخودت خفه شو شاهين
  ياما پرچمتو مياريم پايين

 40. MAn ham joz Logoye in ahang tOhine dgei nemibinam man full albume najafio gosh kArdam az naghi bad tar ham bode alaki Bahoone nagirid khaheshan…..

 41. shariiiiiiiiiiiiiiim be ostovar tarin shekle momken. ke ramze mast ISTADEH MORDAN

 42. نمیشود بی تفاوت بود نمیشود نظر نداد اما گاهی سعید جان ما مار هایی در استین پرورش میدیم که ناچاریم نیششو تحمل کنیم چون ابروی خودمونه ما بی منطق نیستیم ما بی جواب نیستیم اما یه عده منافق دوره ئ سکوت علی ع رو برامون تازه کردن ابلیسم مقرب بود ما مرتد های زیادی تو طول تاریخ دیدیم داور میگه چی درسته اونم به روزش

 43. من هر وقت مطلبی ضد شاهین نجفی می خونم به ویژه بعد از انتشار آهنگ نقی بسیار خوشنود میشم چون اینطوری بیشتر بهش ایمان میارم!!این یک امر طبیعیه که آدم های بزرگ همیشه دست به کارهایی می زنن که چندین سال جلوتر از زمانه خودشونه و همیشه با مخالفت های آنچنانی روبرو می شن.شاهین نجفی بهت تبریک می گم به خاطر بزرگیت و زدن حرفایی که خواب هزارساله آدمهای نون به نرخ روز خور و مغز فندقی رو آشفته می کنه.مرسی شاهین مرسی.

  • واقعا متاسفم که آدم بزرگه زندگیت اونه که خودشو نمیتونه مواظبت کنه از ترسش به پلیس آلمان پناه برده !!!!
   مردی به پسرش میگه تو میخوای در آینده مثل کی بشی پسره میگه مثل تو
   مرده میگه خاک برسرت من میخواستم دانشمند بشم شدم این توکه میخوای مثل من بشی چی در میایی؟؟!!!۱

 44. سلام بر مدیر سایت خواستم از وب با حالتون تشکر کنم.
  حق نگهدارتون.

 45. دیدگاهتون رو خیلی ، خیلی ، خیلی دوس داشتم
  و واقعا از پاسخ هاتون لذت بردم..

 46. شاهين نجفي !!!!
  اگر چه انقدر محترم نيستي كه بخواهم برايت بنويسم اما مينويسم تا بداني هستم….
  ما به همه آدم ها صرف نظر از دينشون احترام ميگذاريم تا وقتي كه به دين ما بي احترامي نكنند
  مگر اين همه ارمني و مسيحي و كليمي و … اينجا براحتي زندگي نميكنن؟درد شما چيست؟شما ميتواني هر ديني را اختيار كني گرچه بنظر ميايد شما منكر خدايي نه اسلام و مسلماني.درد شما زياد بودن مسلمانان است. درد شما حجاب يست كه دوست نداريد در ايران ببينيد.درد شما نبود بي بندو باري اخلاقيست ،دردهايي كه هرگز به اين راحتي از بين نميرود.
  چشم هايي كور و گوش هايي كر، اينها چيزيست كه در دل شما نفوذ كرده و قلبتان را تسخير نموده

 47. شاهين نجفي !
  اگر چه انقدر محترم نيستي كه بخواهم برايت بنويسم اما مينويسم تا بداني هستم….
  ما به همه آدم ها صرف نظر از دينشون احترام ميگذاريم تا وقتي كه به دين ما بي احترامي نكنند
  مگر اين همه ارمني و مسيحي و كليمي و … اينجا براحتي زندگي نميكنن؟درد شما چيست؟شما ميتواني هر ديني را اختيار كني گرچه بنظر ميايد شما منكر خدايي نه اسلام و مسلماني.درد شما زياد بودن مسلمانان است. درد شما حجاب يست كه دوست نداريد در ايران ببينيد.درد شما نبود بي بندو باري اخلاقيست ،دردهايي كه هرگز به اين راحتي از بين نميرود.
  چشم هايي كور و گوش هايي كر، اينها چيزيست كه در دل شما نفوذ كرده و قلبتان را تسخير نموده

  • سلام حاجججججی خاااااانم خخخخخ…
   ببین حاج خانم چیزی که نمیدونی و در رابطش اطلاعات نداری و به چیزی هایی که دیگران ارسال میکنن و همین دیگران اظهار مومن بودن خودشون دارن از جمله خود شما ….. لازم به ذکر میدونم بوگویم شما که مسلمونی شما که جانت فدای دینه خخخ… برای دینت چه کارا کردی جز اینکه مایه ننگ دینت باشی ….زندگیت مثل حضرت زهرا هست که هی میگی حجاب چیه …..تو برو ببین حضرت زهرا ‌کی بوده شما زن ها یع عدتون فقط از‌ حضرت زهرا حجابشو برداشت کردین انسانیت نوچ پوچ گوچ …. حالا بیخی حاج خنوم دو رکعت نماز خوندی اومدی در مورد شاهین نظر میدی ….نوچ تو اومدی عقدتو اینجا بیان کنی …. حاج خنوم در مورد داشته هات بحرف در مورد تصورات خودت بحرف نه در مورد تصورات دیگران خیلی مومنی سرت را به زمین افکن و به نظرات ممبر نشینان دقت نکن که همشون ظاهری هستن و کلام اخر حاج خنوم….
   گوی تز دهان خویش انچه را که داری در نهان خویش

 48. سلامي دوباره…
  واااااي آقاي جنگجو اينجا چه خبره ؟؟؟ چندكلمه باآقاي شاهين نجفي حرف دارم!

  من از حرفهاي شما اين برداشتو كردم كه مسلمانها رو انسانهايي خشن و متعصب و بي عدالت ميدونيد حرف از اعدام زديد و چوبه دار! هركشوري براي خودش قوانيني داره خيليا آمريكا رو مهد تمدن ميدونن درهمين كشور مهد تمدن همه در برابر قانون يكسانند تازه اونها قوانيني دارن كه اگه بادقت مطالعه داشته باشين متوجه ميشين كه چقدر در اجراي قانونشون از ما سخت گيرترند نمونه ي بارزش نوع پوشش دانشجويانشونه حتمابه قوانين دانشگاه “هاروارد”سري بزنين ؛اونا بجاي چوبه ي دار اتاق گاز ياآمپول هوا دارن كه فكركنم خيلي دردناك تر از چوبه ي دار باشه مخصوصا “آمپول هوا” اگه اندكي ازعلم پزشكي بدونيد متوجه نظرم ميشين هرگز اون فيلمو يادم نميره داستان واقعي مردآمريكايي بود كه به جرم دزديدن مقداركمي پول معادل شايدكمتر از ۱۰۰۰تومن خودمون درسن ۱۳يا۱۴سالگيش كه بخاطر فقربود وميخواست شكم خواهركوچكترشو سيركنه طي بي عدالتيهايي كه در حقش شد به زندان “آلكاتراس”(ببخشيداگه تلفظشو اشتباه نوشته باشم)كه زندانيان محكو م به حبس ابد رو اونجا نگه ميداشتن منتقل شد و سالهاي سال اونجا مورد شكنجه قرارگرفت و ماهها درانفرادي بدون هواخوري نگه داشته ميشد بايد فيلمو ببينيد تا قضاوت كنيد اين فيلم ساخته ي هاليود هست نه ما كه بگيد دروغه!!
  ازقرآن حرف زدين وسلمان رشدي! سلمان رشدي بنظرمن آدمي بود كه تاريخ انقضاش بعد نشر كتابش تموم شد و خودشم بعدا فهميد چه كار اشتباهي كرده !
  در قرآن آيه داريم:”ولكم في القصص حيات …” يعني اسلام از قصاص كردن حرف زده اما در ادامه ميگه قصاص ميتونه تبديل به حيات بشه و فرصتي براي زندگي دوباره اين آيه خطاب به الوالالباب”صاحبان خرد” هست خواهش ميكنم بدون تفكر و نداشتن علم و مطالعه ي كافي راجب هيچ دين و مذهبي متعصبانه قضاوت نكنيد اسلام دين زيباييهاست دين رحمته پيغمبري داريم به نام محمد كه رحمة اللعالمين شد چون امتشو نفرين نكرد! حتي وقتي كه امت خودش سنگسارش كردن وبه حد مرگ زده بودن اما ازخداوند خواستن فرصتي دوباره براي هدايت آن قوم بهشون بده اين چنين نازنين پيغمبري داريم ما
  ميدونستين درحال حاضر اسم “محمد” جز محبوب ترين اسمهاشده درلندن حتي به اندازه اسم”پيتر”و”جاكوب”؟جالبه كه غيرمسلمانهاهم اين اسمو براي فرزندانشون انتخاب ميكنن!
  “موسيقي صداي خداست “اين جمله معروفيه! موسيقيدانان بزرگ جهان دراين مورد اتفاق نظر دارن كه خدا رو باموسيقي شناختن و موسيقي بايد روح لطيفي داشته باشه.موسيقي اي كه اين حس رو در وجود آدم ايجاد نكنه موسيقي نيست ! بجاي شاهين نجفي دنبال “بتهوون”؛” باخ”؛” ياني “؛”كيتارو” وخيلي از بزرگان ديگه باشين تاعظمت موسيقيو درك كنين من ايرووني اسم نبردم كه نگين …..حالا بگذريم…. درايران “استادانتظامي”؛”استادشجريان”؛”استادقرباني” وبيشمارن هنرمندها وموسيقيدانانمون در عرصه ي پاپ هم زيادن ….
  همه ي ما دنبال آرامشيم من آرامشي در ترانه هاي شاهين نجفي و يا حتي ياس و امثال اين خواننده ها و رپرها نميبينم احساسي كه به آدم منتقل ميكنن فقط استرس توام با نااميدي شديد هست و درنهايت افسردگي !
  اگر اعتراضي نسبت به جامعه وقانون و هرچيزديگه داريد بايد علمشو بدست بياريد و بعدا اعتراض كنيد تا به حرفهاتون گوش داه بشه …
  بعضي از رپرها مثلا از روابط دخترو پسرها دم ميزنن يا از ناامني و خفقان و … در حالي كه اگه سراغي از زندگي شخصيشون بگيرين متوجه ميشين كه خودشون بدتر از همه آلوده ي اينجور مفاسدن ويا برعكس كاملا در رفاهن و براي ماهايي كه سرمونو كرديم توي برف دارن ميخونن تانسبت به همه چي بدبين بشيم…
  گفتين شاهن نجفي آخوند بوده؟! خيلي جالبه من نميدونستم! خب معلومه ديگه كسي كه آخونده خيلي خوب بلده و به همه چي آشنايي كامل داره ودرنتيجه ميدونه چي بايد بگه كه بنفعش باشه. دشمنان اسلام ؛ اسلام رو خيلي بهتر از ما مسلمانها ميشناسن براي همينه كه خيلي خوب و موجهانه حرف ميزنن و ما جوونها هم قانع ميشيم 🙂

  از همه هم نسلهاي خودم خواهش ميكنم مطالعه تو نو در هر زمينه اي بالا ببرين…
  تنها مشكل ماايرووني ها كتاب نخوندن و مطالعه نكردنه…

 49. دست گلتون درد نکنه انشالا زنده باشین

 50. سلام
  دوستان من راجب اراجیف این شاهین نجفی حرفی ندارم
  فقط ی نکته ای که هست اینه که میگه من اگه مسلمون نباشم چرا باید حکمم اعدام باشه..آخه لواشککککککککک … کوته فکر بیهوده گو ای اصوات بی ثمر… این همه ارمنی و مسیحی و زرتشتی داریم تو این کشور…کدومشون اعدام شدن؟؟؟
  دوستان به نظر من اینجور آدمای کودنی که میان اظهار فضل میکنن جوابشونو نباید داد….
  به هیچ چیزی معتقد نیستن و میان نت اعتقادات بقیرو به باد مسخره میگیرند
  باش تا صبح دولتت بدمد کین هنوز از نتایج سحر است

 51. دمت گرم ..عالی بود

 52. سلام
  من از اون وقت که به امام معصوم و مظلوم ما توهین کرد فهمیدم یه کوردل بی معرفته که سزاش رو می بینه خدا لعنتش کته

 53. دوستان عزیز زیاد خودتونو درگیر این مسایل نکنید چرا که شاهین نجفی حیوانی است چون سگ که پارس می کند خری است که ار ار می کند میمونی است که شکلک در میاورد و … پس از حیوان چه انتظاری دارید ?? خوب باشه انهایی که مخالف حرف من هستند و اونو ادم میدونند باید بگم که گویند ادمی را ادمیت لازم است…
  ودر پایان از دوستانی که از اسلام و قران مایه میگذارند و پاسخ دیگران رو میدن خواهش میکنم با اطلاع پاسخ بدهند چرا که خیلی ها منتظرند که از نا اگاهی شما سو استفاده کنند…
  اسلام به ظن خود ندارد عیبی هر عیب که هست از مسلمانی ماست

 54. کیرم تو شاهین نجفی بی مغز و مرتد

 55. سلام. لطفا از کلمات رکیک استفاده نکنید. هر کی واسه خودش اعتقاداتی داره؛ من معتقدم که آدم نباید کاری به اعتقادات بقیه داشته باشه. بله درسته؛ شاهین کمی تند بوده و از بعضی حد ها گذشته اما دلیل نمیشه که شما اینجوری جلسه ی فحش دادن برگزار کنید. هر کی کار خودشو می کنه؛ کی شما رو مجبور کرده که به یه انسان فحش بدین. اونم واسه خودش اعتقاداتی داره؛ هر وقت که ما یقه ی اونو ول کردیم، اونم کاری با اعتقادات ما نخواهد داشت. اصلا بذارین واسه خودش بخونه. فقط کسایی از آهنگ خوندن شاهین بدشون میاد که مستقیم منافعشون در خطر باشه یا اینکه توسط کسایی که منافعشون در خطره، شستشوی مغزی داده شده باشن. وگرنه یه انسان کامل و عاقل که منافعش در خطر نیست چرا باید زورش بیاد؟ شما اگه دوست ندارین گوش ندین؛ کی شما رو مجبور کرده؟ لطفا بی طرفانه قضاوت کنید. منم مثل شما مسلمانم اما متعصب نیستم؛ چون تعصب باعث کوری میشه. خود پیامبر به مشرکان گفته:((دین شما برای خودتان و دین من برای خودم)) اگه این حرفو قبول داشته باشین، نباید تو کارای بقیه دخالت کنید و مثل آب خودن فحش بدین و توهین کنید.

 56. بیشتر دوستانی ک اینجا نظرشون رو مطرح کردن مد نظرشون تنها این هست ک اقای شاهین نجفی توهین کرده اما دیگر حقیقتها رو نمیخوان متوجه باشن بشنون درحالی ک در جامعه موج میزنه و خیلیا با همین مسائل و مشکلات یا ب بیانی دیگر حقایق درگیر هستن اینا رو چشم پوشی کردن و تنها ب مسئله ی توهین پرداختند . پس. اون همه کسانی ک مرگ میخوان برای یهود چه ایا توهین نیست ب حضرت موسا .شما ب عمق معنی توجه کنی باور کن گریه میکنی وقتی شعرهاشو گوش بدی. مگر قراره گریه فقط در نوحه امامان باشه . حقایقی ک عنوان میکنه تلخن و واقعا گریه اور هست و اگر بگی نیست یا توجهی ب معانی ندارید و تنها ب دنبال کلمه هایی برای هستید یا واقعا متوجه نیستید و از چیزی سر در نمیارید و در یک دنیای دیگر ب نام عالم هپروت سیر میکنید .

 57. و اینکه اگر احساس ناراحتی میکنید باشنیدن اهنگای اقای شاهین نجفی خب. میتونید گوش ندید با توجه ب قدرت درکتون. میتونید ترانه گوش بدید .خیلیا هستند ک قدرت درک این ترانه ها رو ندارن و در واقع قدرت درک این همه مشکلات و بدبختی رو ندارن و ذهنشون ب بیراه کشیده میشه و میتونیم درباره ی این افراد بگیم ک قدرت درک این افراد متاسفانه دچار خلل شده .

 58. روزی پیرمردی وارد اتوبوس شد دختری مد غربی مانتو جلو باز ساپورت پوش و آرایش در حد شیطان پرستی و تازه داشت به دوستان اش می گفت شاهین نجفی آزاده حق داره…
  پیرمرد تاب نیاورده و گفت دخترم این تیپ شما اولا نماد شیعه نیست و شما شیعه نمایی دو دخترم اون به اعتقادات یک ملت البته اگه مثل شما ناقص فکر نکنه توهین کرده
  دختر گفت اولا اگه از حجابم بدت می یاد نگاه نکن
  دوما شاهین نجفی هم دوست نداری گوش نکن
  پیرمرد هم با عرض بی ادبی کنار دختر بی ادبی کرد
  دختر گفت واه واه چه بوی بدی خجالت بکش پیرمرد گفت اگه بدت میاد بو نکن تازه اگه خوشت نمی یاد پیاده شو تازه می خواهم بمالمش به ات بدت میاد فرار کن کنار من نباش
  ببخشید این طرز فکر هرزه اندیش با آزاد اندیش خیلی فرق می کنه
  به زبان شاهین نجفی می گم خر لخت چه کارشه به دین بایدم شیعه نماهای هرزه اندیش گوش کنند افتاد

 59. یه بدبخت که قربانی شده

  چرا آخه چرا هرکسی میخواد راه رو واسه بقیه روشن کنه میشه بد و حکم ارتداد رو واسش میبرن
  تا کی جهل تا کی خرافات
  به نظر من هیچکس حق تحمیل عقایدش رو به دیگری نداره

 60. این سنت پیغمبری بپذیر زن یا مرد فرقی نمی کنه بمیر

 61. سلام بر اهل سنت

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

 

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.