همه باهم

تسلیت برای خانواده و باز ماندگان و هموطنان این حادثه تروریستی
امروز در تهران حمله تروریستی صورت گرفت ولی بعد ان چه اتفاقی در جامعه افتاد؟
اول از همه شاهد بودم هرکسی کسی را نقد می کرد و تقصیر را گردن کسی می انداخت که فلانی دیدی انتخابت چیکار کرد؟ یک موضوع بی ربط و اشتباه محضی که ما را از هم دور می کند.
دوم بعد از حمله تروریستی شاهد یک نوع ترس و رعب و وحشت بودیم که جنگ شد دشمن نفوذ کرد. که همیشه اهداف این اتفاقات ایجاد چنین جوی است. دشمن همیشه سعی دارد خودش را بزرگ نشان دهد.
سوم نوع برخورد سایت های خبری بود که میتوان این را فهمید نوع ساختار ان سایت یا رسانه خبری در چیست ایجاد آرامش یا بزرگنمایی به نفع دشمن؟
فراموش نکنیم که جزئیات یک خبر همیشه مهم است که با سوال درخود به وجود می آورد اینکه حمله چگونه کنترل شد ؟ ایا دوباره اتفاق میوفتد ؟ چیکار کنیم اتفاق نیوفتد ؟ هدف چیست از این حملات ؟ چه کسانی پشت این حملات بودن و چه سودی برای انها دارد؟
در یک بازی فوتبال همیشه سود را بازیکنان نمی برند برد از ان باشگاه یک تیم است سرمایه گزار از طریق پول تبلیغات، بازیکنان مبل دریافتی، مربی دستمزد برای هدایت یک تیم.
درست است این حمله کوچکتر از ان است که  حتی با یک تیم دسته چهارم مقایسه شود ولی علاوه بر تلافاتی انسانی که داشت تاثیر عوام ذهنی مخربتر از تلافاتی که دلیل از دست دادن عزیزان و هموطنان عزیز ما شد.
ولی مواظب باشیم ما هم تلافات روحینداشته باشیم. الان کسانی زنده هستند و نیاز دارند به دلداری و آرامش، چرا ؟ چون هدف دشمن همین است.
در پایان می توانم بگویم اینها نظرات شخصی من بود اگر اشتباهی رخ داده مرا ببخشید و دوست دارم نظرات شما عزیزان را بدانم.