خانه / روانشناسی / فرض کنیم زمین،یک فرد ۴۶ ساله است !
لینک کوتاه مقاله : 

فرض کنیم زمین،یک فرد ۴۶ ساله است !

فرض کنید که بتوانیم سن زمین را فشرده کنیم و هر صد میلیون سال آن را یک سال در نظر بگیریم !
در این صورت کره زمین مانند فردی ۴۶ ساله خواهد بود!
هیچ اطلاعی در مورد هفت سال اول این فرد وجود ندارد و درباره ی سالهای میانی زندگی او نیز اطلاعات کم و بیش پراکنده ای داریم !
اما این را میدانیم که در سن ۴۲ سالگی، گیاهان و جنگلها پدیدار شده و شروع به رشد و نمو کرده اند اثری از دایناسورها و خزندگان عظیم الجثه تا همین یکسال پیش نبود !
یعنی زمین آنها را در سن ۴۵ سالگی به چشم خود دید و تقریبا ۸ ماه پیش پستانداران را به دنیا آورد. در اوایل هفته ی پیش میمون های آدم نما به آدمهای میمون نما تبدیل شدند و آخر هفته گذشته دوران یخ سراسر زمین رافرا گرفت.
انسان جدید فقط حدود ۴ ساعت روی زمین بوده و طی همین یک ساعت گذشته کشاورزی را کشف کرده است !!!
بیش از یک دقیقه از عمر انقلاب صنعتی نمی گذرد و…حالا ببینید انسان در این یک دقیقه چه بلائی بر سر این بیچاره ی ۴۶ ساله آورده است!!!
(طبیعت را دوست بداریم)

http://www.kandohost.com/

درباره ی سعید جنگجوی

من سعید جنگ جو هستم و علاقمند به روانشناسی و از طرفی علاقمند به فناوری اطلاعات و این دو علاقه باهم جمع شده و وب موفقیت رو بوجود آورده ! برخلاف نام،صلح جو هستم ! امیدوارم وب موفقیت لحظات خوبی رو براتون رقم بزنه...

۳ دیدگاه

  1. سلام ، چه جالب ، مرسی :-) خلاقیت قشنگی بود :yes:

  2. باحال بود وقتی شروع به خوندنش کردم فکر کردم این نتیجه قراره گرفته بشه که زمین از سن چهل و دو سالگی شروع به پیشرفت کرده و این همه تغییرو تحول در اون بوجود اومده در صورتی که قبلا هیچ اثری از تغییر توش وجود نداشته و به مدت چند سال تونسته خودشو متحول کنه داشتم امیدوار میشدم ولی آخرش دیدم بنده خدا نابود شده :-|

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.