خانه / خبری / بیماری خطرناک (با علایم ابولا) در شهرهای ارومیه و تبریز
لینک کوتاه مقاله : 

بیماری خطرناک (با علایم ابولا) در شهرهای ارومیه و تبریز

نقل قولی از شبکه پر حرف و حدیث و نامعتبر “سپیده دم” :

به گزارش وب سایت رسمی سازمان رادیو و تلویزیون دولتی ترکیه و براساس اخباری که از شهرهای ارومیه و تبریز دریافت کرده به نظر می رسد که بیماری واگیردار و خطرناکی که می تواند ابولا باشد در دو بیمارستان، در شهرهای مذکور مشاهده شده است.

مطابق عکسهای دریافت شده، پرسنل این بیمارستانها با پوشش ویژه ای که عموما در رابطه با بیماریهای مسری ای چون ابولا و مرس قابل مشاهده است در اتاق بیماران تردد می کنند.

مبتلایان به این بیماری واگیردار در قرنطینه نگه داشته شده و هر گونه امکان ارتباط آنان با محیط پیرامونی قطع شده است.

در چند روز اخیر شایعاتی مبنی بر ورود بیماری ابولا به ایران رواج یافته است که این شایعه از سوی مقامات وزارت بهداشت و در مان ایران به شدت مورد تکذیب قرار گرفته و اعلام شده که افراد مذکور صرفا مبتلا به تیپ جدیدی از بیماری آنفولانزا شده اند.

اما دو عکسی که تی آر تی موفق به دریافت ان شده نشان می دهد که در حال حاضر نوعی بیماری واگیردار و بسیار مهلک در دو بیمارستان از دو شهر مهم تبریز و ارومیه در آذربایجان ایران مشاهده شده است.

شایعاتی نیز در بخش بهداشت و درمان آذربایجان ایران منتشر شده که حکایت از اعتراض پرسنل بخشهای درمانی برخی از شهرهای این منطقه به سکوت مقامات رسمی در قبال این بیماری است.

با وجود اظهارات متناقض مسئولان درباره شیوع آنفلونزا ، حداقل ۱۱ نفر در روزهای اخیر در اثر ابتلا به یک بیماری واگیردار جان خود را در تبریز از دست داده اند.

خیلی وقتها دیدم که این شبکه از یک خبر خیلی کوچک، خبری بزرگ و منحرف تولید کرده و اذهان عمومی را برای رسیدن به اهداف نه چندان درست خود درگیر میکند ! به هر دری میزند تا اغتشاشی بتواند ایجاد کند و الان هم به شایعات دامن زده و به این روش پناه آورده …

در روز های اخیر در مورد مساله گردوغبار جنوب کشور مانور میداد ،

نمیگیم که اتفاقی نیوفتاده بود بلکه با تمام وجود قبول داریم این یک فاجعه بود ولی اینجاش منو درگیر کرده که شبکه ای چرا باید از این مساله سو استفاده کنه و از آب گل آلود ماهی بگیره و خبر بذاره که مردم تظاهرات ضد نظام رو از جنوب شروع کردند درحالیکه این مردم اعتراضشون زیستی- محیطی بود و هیچ ربطی به نظام و اغتشاش امنیتی نداشت و اعتراضشون از دولت این بود که چرا به وضعشون رسیدگی نمیشه و این هم مساله طبیعیست …

و حالا بازهم از اون مساله چون به نتیجه ای نرسیده و درمانده شده به شایعات مبنی بر بیماری ابولا رو آورده تا بتونه اینجوری مردم رو تحریک کنه …

خوب حالا بریم برای بررسی این خبر…

اولین جمله :

به گزارش وب سایت رسمی سازمان رادیو و تلویزیون دولتی ترکیه

دقیقا اگر این رو سرچ کنید سایت http://www.trt.net.tr/persian/ براتون نمایان خواهد شد ! 

من هرچقدر گشتم همچین خبری نبود و حتی از تکنولوژی Search در سایت هم جست و جو کردم و اخباری مرتبط مشاهده نکردم !!!!!!

اسکرین شات :

Untitled

و قسمت بعدی :

براساس اخباری که از شهرهای ارومیه و تبریز دریافت کرده به نظر می رسد که بیماری واگیردار و خطرناکی که می تواند ابولا باشد در دو بیمارستان، در شهرهای مذکور مشاهده شده است.

 

با توجه به آشناهایی که در بیمارستان های معروف تبریز دارم این مورد رو پیگیر شدم و نتایجش رو براتون در قالب اسکرین شات گذاشته ام:

3dc7123367aa3e18fe87405f8377c5ad76e1794db14b7c78444b9fe8d7c46644

eadf108a9d1849bd016ea758fc5b3197a86b5e3f09769107bc9d943542b12da2

 

693ae71da5b0ee4a220717af1e0f3d72d691d60f1bab5f01470504e2b57e0d05

 

 

با دیدن این تصاویر، قضاوت رو به عهده خودتون میذارم …

ته نوشت ! :
شبکه سپیده دم برای اینکه ۶۰% دروغ تحویل مردم بده مجبوره ۴۰% راست بگه ! گول این ۴۰% (بیشتر یا کمتر) رو نخورید (نخوریم) …

شبکه ای که صرفا هدف خودخواهانه خودش رو داره دنبال میکنه و در این راه چه آسیب های اجتماعی که میزنه اصلا براش اهمیتی نداره…

در ترکی مثالی داریم اگر درست یادم باشه اینا دقیقا این گونه افرادی هستند :

امیر بازاری اوت آلسین ، منه بیر دستمال اولسون !

برگردان به فارسی ! : بازار امیر (پادشاه) آتیش بگیره من یه دستمال صاحب شم !!!!!

برگردان به مفهوم فارسی : ضرر زیادی به افراد بزنم برای بدست آوردن سودی خیلی کوچک برای خودم!

امیدوارم لبخند همراه با تامل بر چهره تان نشسته باشد !

اگر در این مورد خبری ، اطلاعی ، آگاهی دارید و فکر میکنید بنده اشتباه فکر میکنم از انتشار فکرتون در قالب نظرات و دیدگاه های این پست ممنون میشم (وای چقدر کلمه فکر زیاد شد ! ) 

http://www.kandohost.com/

درباره ی سعید جنگجوی

من سعید جنگ جو هستم و علاقمند به روانشناسی و از طرفی علاقمند به فناوری اطلاعات و این دو علاقه باهم جمع شده و وب موفقیت رو بوجود آورده ! برخلاف نام،صلح جو هستم ! امیدوارم وب موفقیت لحظات خوبی رو براتون رقم بزنه...